Godziny otwarcia:

poniedziałek – piątek
9:00-17:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

tel. 44 744 10 56

ESBANK Bank Spółdzielczy to lokalny bank o polskich korzeniach i z wyłącznie polskim kapitałem. Jesteśmy jednym z większych banków spółdzielczych w kraju, posiadamy 23 placówki, a nasza główna siedziba mieści się w Radomsku. Działamy już od 1925 roku, z sukcesem łącząc tradycję z nowoczesnością oraz osiągając stabilne wyniki finansowe.

Naszą siłą są relacje. Działalność biznesową prowadzimy w poczuciu odpowiedzialności za wpływ na środowisko oraz społeczeństwo, wspieramy aktywność i rozwój lokalnych społeczności oraz lokalnych firm. Zgodnie z naszym hasłem: „Jesteśmy najbliżej”.

ESBANK Bank Spółdzielczy to najbliższy i zaufany partner finansowy, wychodzący naprzeciw potrzebom swoich Klientów. Oferujemy Klientom indywidualnym, firmowym, rolnikom i jednostkom samorządu terytorialnego bezpieczne oraz nowoczesne produkty i usługi finansowe. W naszej ofercie znajdują się: rachunki, lokaty, kredyty, karty płatnicze i kredytowe, a także ubezpieczenia, leasing, bankowość internetowa i mobilna. Szczegóły naszej oferty można znaleźć na www.esbank.pl oraz u Doradców Klienta. Zapraszamy!