24h/ 7dni w tygodniu

InPost to największy niezależny operator pocztowy, a zarazem najpoważniejszy rynkowy konkurent Poczty Polskiej S.A. Spółka należy do Grupy Kapitałowej Integer.pl S.A., od 2007 roku notowanej na GPW, jest również właścicielem Paczkomatów.

InPost świadczy zarówno tradycyjne, jak też niestandardowe usługi pocztowe na skalę ogólnokrajową od listopada 2006 roku – na rzecz klientów indywidualnych, biznesowych oraz instytucji z sektora publicznego. Firma dysponuje własnym zapleczem techniczno-logistycznym umożliwiającym prowadzenie działalności o ogólnopolskim zasięgu.

  • Posiada już ponad 1000 placówek w 340 miastach Polski.
  • Systematycznie wzrasta też liczba miejscowości, które obsługuje, zarówno dla Klientów biznesowych, jak i indywidualnych.
  • Spośród innych operatorów pocztowych, InPost wyróżnia przede wszystkim elastyczne i partnerskie podejście do potrzeb Klientów. To właśnie dzięki niemu roczny wolumen obsługiwanej przez firmę korespondencji przekroczył w 2012 roku 200 mln listów i systematycznie rośnie, co świadczy o zaufaniu ze strony Klientów.

W wyniku liberalizacji rynku pocztowego InPost oferuje teraz wyjątkowo konkurencyjne stawki we wszystkich przedziałach wagowych!

Dowodem profesjonalizmu Spółki mogą być liczne nagrody i wyróżnienia, w tym aż czterokrotne wyróżnienie prestiżową nagrodą branżową World Mail Awards. Firma jest także laureatem XVIII edycji konkursu TERAZ POLSKA w kategorii Najlepsze Usługi za całokształt działań prowadzonych na rynku pocztowym.